Do domu - rolety, czy żaluzje?

Dodane: 03-08-2014 09:57
Do domu - rolety, czy żaluzje? Dzisiaj napiszę o drewnianych (ewentualnie bambusowych) żaluzjach. Jakiś czas temu stały się całkiem popularnym elementem wystroju polskich wnętrz. Wyglądają dobrze, ale pod warunkiem że są prawidłowo dobrane. Jednak, najczęściej tak nie jest. To co razi w polskich mieszkaniach, to niekonsekwencja w rodzajach koloru drewna i materiałów je imitujących. Inny...Dzisiaj napiszę o drewnianych (ewentualnie bambusowych) żaluzjach. Jakiś czas temu stały się całkiem popularnym elementem wystroju polskich wnętrz. Wyglądają dobrze, ale pod warunkiem że są prawidłowo dobrane.

Jednak, najczęściej tak nie jest. To co razi w polskich mieszkaniach, to niekonsekwencja w rodzajach koloru drewna i materiałów je imitujących. Inny kolor okien, paneli, czy drzwi. A do tego drewniane żaluzje... oczywiście w innym odcieniu. To nie ma prawa wyglądać dobrze, po prostu. Szkoda, że większość nie zwraca na to uwagi, naprawdę szkoda. O ile jeszcze dwie zupełnie różne okleiny drewniane da się znieść, to potem jest już gorzej. A nie zapominajmy o meblach... w okleinie oczywiście. A potem jest chaos w niewielkim pokoju, które non stop sprawia wrażenie ciasnej, nieuporządkowanej przestrzeni.

Kilka porad:
Jeżeli masz białe ramy, możesz montować żaluzje drewniane, ale
dopasowane pod kolor podłogi, lub drzwi w pomieszczeniu. Jeśli ramy są innego koloru, pod te ramy dopasowujesz odcień żaluzji, lub kupujesz BIAŁE.
Białe będą zawsze bezpiecznym wyborem, ponieważ dopasują się do wszystkiego, nie będą się wybijać i podkreślą inne elementy wnętrza. Rolety na wymiar Białystok

© 2019 http://nurkowanie.swinoujscie.pl/